O NÁS

KLENOTY MAREŠ 

Jsme rodinné klenotnictví v centru Znojma na ulici Obroková. Naši kamennou prodejnu jsme založili v roce 2009. Dnes už slavíme 11 let s Vámi.

Dne 23.11.2020 otevíráme slavnostně novou prodejnu, která není jen pro znojemské zákazníky, ale i pro ostaní zákazníky po celé České republice.

Náš nový obchůdek bude maličko jiný než náš první, protože Vás neuvidíme naživo, ale budeme s Vámi v kontaktu přes internet. Přesto oba věříme, že jednou si najdete čas a chuť a přijede se za námi podívat do našeho kamenného obchůdku.

Moc si vážíme, že máme kolem sebe tak skvělé zákazníky a lidi, kteří nás podporují v našem rozvoji a díky Vám dneska můžeme říct, že jsme online

www. klenotymares.cz

Náš obchůdek je založen na lidskosti a vstřícnosti. A naším velkým snem je, aby se naši zákazníci u nás citili jako doma. 

Všichni naši zákazníci jsou pro nás důležití a chceme jim pomáhat a dělat je krásnějšími a šťastnějšími. 

A o co se snažíme? Aby jste našli v našem online obchůdku šperky, které jsou jedinečné tím, že je vybíráme od srdce a s radostí. 

Svoji práci milujeme a snažíme se ji dělat co nejlépe. Věříme, že si u nás vyberete a budete spokojeni. Tohle je náš cíl.